Menue
Generation Scandinavia Montage 04

Zimowa technologia przyczep kempingowych

PL Schnitt Wohnwagen
PL Wintertechnik1

Świetna atmosfera i zdrowy klimat wewnątrz nawet zimą dzięki systemom Dethleffs!

Cyrkulacja powietrza AirPlus
Kiedy ciepłe powietrze szybko się ochładza, powstaje wilgoć – przy niskich temperaturach zewnętrznych w przyczepie kempingowej gromadzi się zawsze na ścianie zewnętrznej. System AirPlus pozwala zapewnić optymalną wentylację powietrza za zabudową szafek górnych, dzięki czemu cyrkulacja powietrza w pomieszczeniu nie dopuści do powstania skroplin. Wynik: Zdrowe powietrze we wnętrzu pojazdu, bez pleśni i zacieków.

Najwyższej klasy izolacja
Im lepsza izolacja pojazdu, tym mniej energii potrzeba na ogrzanie i klimatyzację pomieszczeń. Konstrukcję salonu w samochodzie campingowym firmy Dethleffs wykonano z grubych płyt warstwowych o grubości ścianki 34 mm i podłogi 42mm – te ponadprzeciętne wartości przyjęto, by zapewnić najwyższą jakość izolacji.

Gwarantowany komfort dzięki ogrzewaniu Premium
Ogrzewanie wodne Premium zapewnia wyjątkowo wygodne i równomierne rozprowadzanie ciepła w całym pojeździe. Działa bez dmuchawy i dlatego jest idealne dla alergików. W połączeniu z opcjonalnym ogrzewaniem podłogowym osoby chodzące boso poczują prawdziwą atmosferę domu.

Der Winterproof-Härtetest

PL Wintertechnik2

Szwedzkie zimy potrafią być mroźne. Zwłaszcza w lodowatej komorze naszego szwedzkiego dostawcy ogrzewania do przyczep kempingowych. Tutaj testujemy zimowe właściwości naszych przyczep i sprawdzamy pod każdym kątem ich wytrzymałość. To prawdziwy test dla przyczepy kempingowej Dethleffs z pakietem Winter Comfort, w temperaturze -30 °C pod okiem dziennikarzy z Niemiec i Skandynawii.

Tak testowaliśmy:
Podczas testu zgodnie z normą DIN EN 1645-1 pojazd jest schładzany do -15 °C, a temperatura we wnętrzu musi się podnieść po 4 godzinach na przyjemne 20°C. Nasza przyczepa kempingowa z Allgäu osiągnęła +20 °C już po 2,5 godzinie. Również dodatkowy wytrzymałościowy test Dethleffs zaliczyliśmy bez problemu: zewnętrzny termometr wskazywał -30 °C. A jak w środku? Cieplutko, przyjemna domowa temperatura i zadowolenie na twarzach dziennikarzy i technologów.

PL Soegel Wohnwagen

Przyczepa nadająca się do użytku zimowego CZY w pełni odporna na warunki zimowe?

Do użytku zimowego oznacza, że ​​wnętrze może być stale ogrzewane do 20 °C przy temperaturze zewnętrznej wynoszącej 0 °C. Dotyczy to wszystkich pojazdów seryjnych Dethleffs. W przypadku większości producentów pojazd jest odporny na warunki zimowe przy spełnieniu 3 poziomu normy DIN EN 1645-1. Całkowicie schłodzony pojazd przy -15 stopniach musi nagrzać się do +20 stopni w ciągu zaledwie czterech godzin.