Menue
Dethleffs Lifetime-Plus Aufbaukonstruktion

Lifetime-Plus

Dethleffs Lifetime-Plus Aufriss

90 lat doświadczenia w budowie pojazdów procentuje. Twój nowy pojazd firmy Dethleffs nie tylko wygląda wyjątkowo, ale posiada również wiele dodatkowych zalet charakterystycznych dla firmy Dethleffs. Z nami masz gwarancję: komfortu, większego bezpieczeństwa oraz najwyższej jakości wykonania..

Nadwozie Dethleffs Lifetime-Plus

Wszystkie samochody kempingowe firmy Dethleffs posiadają w standardzie 6-letnią gwarancję szczelności!

Nasze pojazdy Alpa, Esprit, Globetrotter XLi i Globetrotter XXLA są wyposażone w system Dethleffs Lifetime-Plus. W oparciu o zaawansowaną technologię, nowy typ wzornictwa przedstawia odporną na korozję konstrukcję, a tym samym trwałą, konstrukcję ścian, która zapewnia zdrowy klimat wewnątrz.

  • Ściany, dach i podłogę zbudowano całkowicie bez mostków cieplnych i drewnianych wstawek. Sztywność na skręcanie zapewniają sztywne rozpórki z poliuretanu.
  • Wytrzymałe płyty z włókna szklanego (tworzywa wzmacnianego włóknem szklanym) na dachu i podłodze chronią przed uszkodzeniem wywołanym gradem, kamieniami, słoną wodą itp.
  • Gruba warstwa mocno skompresowanej, hydrofobowej pianki XPS zapewnia doskonałe właściwości izolacyjne.
  • Gruba warstwa sklejki w wejściu do saloniku zapewnia równowagę wilgoci i absorbuje hałas.

Lifetime-Smart

Dethleffs Aufbaukonstruktion Lifetime Smart

Odporna na korozję podłoga Lifetime-Smart stosowana jest w seriach Trend, Pulse, Pulse Classic 90 i Globeline. Zamiast drewna wykorzystano tu rozpórki z poliuretanu. Ochronę przed uszkodzeniem zapewniają grube płyty z włókna szklanego!

Lifetime

Dethleffs Aufbaukonstruktion Lifetime

W seriach Just 90 i Globebus montowana jest trwała, niezawodna konstrukcja podłogi i nadwozia z doskonałą izolacją.